| SkaRrY4MyLoV3 a întrebat:

Care stie cate ceva despre marijuana sa ma informeze si pe mine. Ca am de gand sa cumpar 25 kg de marijuana si cannabis. Deci oare e de ajuns?

Răspuns Câştigător
| skizzocata a răspuns:

Eu zic ca e de ajuns daca vrei sa faci niste bani de chieltuiala.dar daca vrei pentru ceva mai special ai nevoie de cel putin 50 kg
.sau si mai simplu cand ai nevoie de bani faci cokaine din opium. si din 10 kg te saturi de bani. cu iarba ies putini bani. cunosc destul de bine... dar daca vrei sa consumi eu zic ca ati ajunge. daca vrei sa ma mai intrebi ceva intreaba-ma ca nu mai stau mult

5 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Bai inteligentule rolling on the floor ti s-a urat cu binele?batting eyelashes

| andrei213 a răspuns:

laughingrolling on the floor))))cred ca nu sti cat costa kg de marijuana vai de capu romaniei ca e o tara de tot cacatu

| CoOsMin a răspuns:

Vai de Romania "noastra" laughing)))

| skizzocata a răspuns:

Simplu. daca e 30 lei gramu vine cam 750 000 lei noi... ca sa ati zic mai multe zi-mi ce faci cu ea. o vinzi sau o consumi cu mine?

| madU_2074 a răspuns:

Ehee.sa vezi ce te bat ew pe tinephbbbbt