mumoasa
| mumoasa a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul de pe acasa tv Regina? Urmariti filmul?big grin

Răspuns Câştigător
| CriSslsa3 a răspuns:

Mie nu imi place filmul,, Regina''. Eu IUBESC filmul,, Regina''. Eu nu urmaresc filmul.Eu vizionez filmul.Este super tare.Si mi se pare la fel ca,, Inima de tigan''. Dar este frumos. Un regizor extraordinar. E super tare filmul.Cum se spune:,, No Comment''.

36 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Ma mai uit...
O ador pe Flacarica!
Ea si State sunt adorabili!

eileen
| eileen a răspuns:

Interpretari fabuloase flacarica si cu state, ceilalti tineri in general nu prea imi plac... serialul este atractivwinking

mumoasa
| mumoasa explică:

Si mie imi place foarte mult.Deaia v-am intrebat si pe voi.winking

| borsec a răspuns:

Da, si eu ma uit e super

| Wtf9000 a răspuns:

Atat va zic: Fetele Marinarului Rulz!

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Nu il urmaresc nici eu. Eu urmaresc "Fetele Marinarului ". Ma deranjeaza limbajul folosit in "Regina"si tocmai de aceea am gasit alt serial care nu are un limbaj asa de colorat.
Dar fiecare cu gusturile lui.

auran
| auran a răspuns:

L-am urmarit la inceput dar, mi-am pierdut repede interesul - Inima de tigan a fost mai reusit!

| mioara a răspuns:

Ffoarte bun

| SMTHING a răspuns:

Hmmm da e frumos l-am urmarit:I

| Diva a răspuns:

Eu nu ma uit. Mi se pare de prost gust.Nu pot sa inteleg cum actori talentati se pot cobori la un asemenea nivel. E trist...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ma mai uit uneori...
Imi plac mult personajele, in special flacarica si state :X

| Teardrop:] a răspuns:

Eu il urmares si imi place :dhappy

| me_6767 a răspuns:

Nu il urmaresc. mi se pare o prostie. o telenovela de 2 bani care scoate in evidenta defectele noastre drept pentru care suntem catalogati toti ca fiind niste tigani. cel mai prost film care nu putea sa se faca decat in ROMANIA.

| tukhey23 a răspuns:

Naspha happy

| Princessee a răspuns:

Este o telenovela incredibil de buna, o urmaresc cu sufletul la gura!

| ICanLoveYou a răspuns:

DA RECUNOSC SI EU MA UIT SI IMI PLACE CEL MAI MULT SA VAD CUM TRAIESC TIGANII CHIAR DACA IN ACEST FILM NU JOACA NICI UN TIGAN SI E FOARTE AMUZANTA E DRAGUT FILMULwinkingwinkingwinkingbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| Selena a răspuns:

De ****!

Răspuns utilizator avertizat
| floryroscata74 a răspuns:

Da il urmaresc si imi place f. mult

| danutza_8181 a răspuns:

Este un film super si ai multe de invatat de la personajele din acest film, fiecare personaj are povestea sa care te impresioneaza... da, urmaresc acest film si cu mare placere fata de actori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
E cool.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu urmaresc ceea ce cunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu ma uit ca nu am ce invata din filmul ala.....nu-mi plac filmele tiganestibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu il urmaresc asa ca nu sunt in masura sa_mi dau cu parereawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel ma urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un film misto cool imi place filmul dar ce pot sa spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai urmarit serialul si ai cautat sa-l intelegi printre randuri, este un film interesant. Poti sa vezi cum o duc tiganii care sunt cinstiti, cei care fac afaceri murdare atat tiganii cat si romanii, obiceiuri si caractere de oameni pe care le intalnim in viata de zi cu zi.Nu trebuie sa privim serialul ca un fim cu tigani.Pana la urma si tiganii sunt oameni dar sa nu uitam ca si romanul poate sa fie tigan.