| tibimania a întrebat:

Cine urmareste trasnitii de pe prima. Spuneti-mi si mie ce s a intamplat cu Afrodita cu Desirica(iubita lui Chiorete) cu muschiulica si cu Scaltzone!

Răspuns Câştigător
| stefanutza a răspuns:

Eu urmarasc de la inceput, Afrdota a fost transferata la o alta sectie, dar intre timp ea a suferit un accident si si-aa pierdut memoria, Scaltzone este capturat de baba, dar el fuge in alta tara, muschilica ii face sediu de campanie lui Van Dam iar Desirica se mutahappy Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos