| TudoooriiitaaaxD a întrebat:

Fetelor de ce vreti toate sa il votati pe Adrian Tutu la Romanii Au Talent? Ok, e dragut si charismatic. Dar nu are talent. Face versuri acceptabile dar nu are voce.De ce ar castiga el marele premiu?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

E hip hop ma.
cum ai vrea sa cante?
UIte de ex. Dinu Valentin,are voce superba,pentru ce canta el.dar Adrian de asemenea, si se prefera genul lui mai multhappy
In plus, a atins la suflete povestea lui...

| AnneMarri a răspuns:

După părerea mea, are o voce de o mie de ori mai bună ca a lui Justin Bieber, şi chiar merită. Dacă ţie nu-ţi place, taci şi votează pe cine vrei.winking

| ascovit a răspuns:

Nu e chiar asa de frumos, insa este super tlaentat, hai nu iti place cum canta, cum danseaza, nici versurile nu prea iti plac, dar incearca sa mergi dincolo de versurile sale si sa vezi adevaratul mesaj. Mie imi place Adrian Tutu pentru. ca este super talentat si chiar a meritat sacastige la romanii au talent.

| bianca9422 a răspuns:

Dar eu nu vreau sa castige pentru ca e dragut
vreau sa castige pentru ca eu chiar consider ca are talent si pentru ca are o poveste impresionanta!

| mirelwshha a răspuns:

De ce ar castiga marele premiu? Pentru ca, dupa parerea mea pe langa faptul ca are o poveste impresionanta, are si un pic de talent, este si dragut, si cred ca "Romanii au talent" va fi o rampa de lansare pentru el, indiferent daca va castiga sau nu. Din partea mea, eu ii doresc tot succesul din lume si sper sa castige. Are votul meu, bineinteles! happy big grin

| Soriinax a răspuns:

Nu are voce?
Draga,daca nu avea voce,nu ajungea asa departe.
Andra ar fi dat prima "X"winking.
Adrian ne-a transimis un mesaj pe care multi il asculta, dar nu multi il inteleg.
Clar,tu nu l-ai inteles.
Are talent.
Are voce,isi inventeaza singur cantecele si versurile, ne transmite cate un mesaj de fiecare data.
Si oricum, a castigat deja.happy

| AngiiiBlake a răspuns:

Are talent. Si eu o sa il votez. Are votul meu. Sper sa castige! Respect frate! Are talent, are voce, e dragut; are de toate, insa nu bani si parinti sad Pacat. Merita marele premiu.

| mistikk a răspuns:

Pentru ca. narcis si nu mai stiu cum s-au nascut cu un dar cu ceva aparte ei nu au dobandit pe parcurs acest talent s-au nascut cu el insa desii Adrian Tutu s-a nascut cu talent a inceput sa il lucreze sa il perfectioneze intelegi? la ceilalti e vorba de un dar si au avut deja sanasa de a se lansa un concurs castigat pentru ei e inutil de ce sa nu ofere aceasta sansa celui care munceste pentru a ajunge la perfectiune?

| Anca_9035 a răspuns:

Aaa castigaaaat\m/

| Andreea_8884 a răspuns:

Ba da are talent, are voce. dar povestea lu tutu adrian a intrat la suflet la oamenii, are tot ce vrea bani si parintii nusad. barem daca te-ai pune si uh in locu lui si sa vezii ce greu ar fi sa nu ai parintii si nici banii. dar deosebire de tine nu stii sa apreciezii oameniiwinking.