| Cata980 a întrebat:

Cineva care urmareste Iffet?winking

Răspuns Câştigător
| Xenia16 a răspuns:

Asa e, atata timp cat Iffet il iubeste, trebuie sa faca orice pentru a ramane impreuna cu el:*

7 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Da.

| MiculFaraon a răspuns:

Daaaa eu urmarescccc!

| Xenia16 a răspuns:

Euuuu, imi place la nebunie, abia astept sa ii vad din nou impreuna pe Cemil si Iffet:X

| Cata980 explică (pentru Xenia16):

Da! Dar cred ca la sfarsit raman impreunawinking. Totusi Cemil i-a adus destula suferinta in viata lui Iffet dar fiecare om merita o a doua sansa :*!

| Cata980 explică (pentru Xenia16):

Da!

| Xenia16 a răspuns (pentru Cata980):

Asa e, atata timp cat Iffet il iubeste, trebuie sa faca orice pentru a ramane impreuna cu el:*

| george232323 a răspuns:

Euuuuuuuuuuuu!