| adyadi98 a întrebat:

Cui ii place desenul Pokemon? Care este pokemonul vostru favorit

14 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Da
Pikacku

| Karashi a răspuns:

Monferno-e logic, nu!?^_^(Tie ce-ti place? Tortera?)^_^

| KiryuZero a răspuns:

Eu ador serialul acela si cred ca shinx e cel mai dragut pokemon din lume(pe langa pachirisu)

| Giulia_7179 a răspuns:

Ponita happy

| Giulia_7179 a răspuns:

Ponita este pokemonul meu preferat si imi placea cand eram mai mica foarte mult pokemon.

| TiMan a răspuns:

Mie imi place mult de Arcanine. E mare, seamana cu un caine-leu si imi place si numele ^^
Uite un forum destul de frumos zic eu... Nu am cont dar mi se pare ca e destul de bine facu... Poate te ajuta cu pasiunea ta;)
http://pokeworldromania.forumz.ro/

| alexandrakarina a răspuns:

Pikachu il iubesc am si papitoi ca el:X:X:X:X:X

| KasdfghjNY a răspuns:

5 pokemoni preferati ai mei:monferno,riolu, lucario, nineteals si tepig din black and white.

| EndouMamoru a răspuns:

Zangouse,clar.Ecel mai marfa

| SugarStar a răspuns:

Eu de si sunt fata iubesc pokemon. Mie imi plac toti pokemoni Ghost, Psyhic si multi alti.Dar cativa dintre preferati mei sunt: Pachirisu, Misdreavus, Loppuny si inca alti. Cui ii place Pokemon ii rog sa ma adauge la prietenii.

| darrenhaayes a răspuns:

Mie imi place de BOC

| Mew a răspuns:

Da si pokemonul meu favorit e Mew Shiny
e la avatarwinking

| marilivi a răspuns:

Pikachiu lol e pokemonu meu favorit si desenu pokemon a fost desenu copilariei mele alaturi de beyblade!

| marilivi a răspuns:

Pai pikachiu si pokemon a fost desenu copilariei mele!