| Gaga4u a întrebat:

Tie iti place filmul Pokemon? Care e pokemonul tau favorit?

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Nu prea mai știu dar preferatul meu este Pikachu și Pachirisu.
Ție?

8 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Da, Pikachu, evident.

| Gaga4u explică:

Al meu e Pacirisu... nu stiu cum se srie in coreana...^_^

| DildăuPaispe a răspuns:

Filmele mele favorite sunt Mewtwo vs Mew(primul film) si Lucario and the Mistery of Mew(pe www.pokemonepisode.org ). Dupa cum iti sugereaza filmele, pokemonii mei preferati(nu am unul singur)sunt Mewtwo, Mew si Lucario

| KiryuZero a răspuns:

Filmul pokemon phantomk champion z si pokemonul meu preferat este pokabu din ultima serie

| luana2001 a răspuns:

Mie imi place Pokemon. Pokemonul meu favorit este Pachirisu.

| Liada a răspuns:

Nu-mi placeau niciodata pokemonii. ii uram... pina si acum doar cand imi aduc aminte de pikaciu nu pot. fuuu

| Mew a răspuns:

Da imi place pokemon si pokemonul meu preferat e Mew!big grin

| Mew a răspuns:

In special Mew Shiny! e avatarul meu! big grin