| KiryuZero a întrebat:

Care este pokemonul vostru favorit? daca il aveti pe acelasi aveti funda si vot(nu imi mai place de squirtel)

Răspuns Câştigător
| UnicornsAreLove a răspuns:

Toate pasarile pokemon dar nu le dau nume cas prea multe toate tipurile zburatoare! Pur si simplu iubesc tipul ala!

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Al meu este "Gardevoir" (nu stiu de ce)
Uite-l aici: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Gardevoir_%28Pok%C3%A9mon%29

| Viper_1588 a răspuns:

Pikachu

| fanJBfan a răspuns:

Pikachu

| Chris a răspuns:

Eram mic cand ma uitam la Pokemon. Imi placea Pikachu, ca oricarui copil. Imi amintesc de Eve, era elegant, imi placea mult.

| AndreiP98 a răspuns:

Starly -> Staravia -> Staraptor imi plac toate formele

| Ravenborn a răspuns:

Pikachu

| mariabianka1_1468 a răspuns:

Squirtel