| Lourdes a întrebat:

Cum se numea desenul acela de pe cartoon network in care o familie alcatuita din mama, tata, fiica, fiu au plecat intr-o vacanta si mergeau prin diferite tari fiul era blond si era nascut pe 29 februarie, parca ii chema familia trasnita, cand s-au intors din vacanta acasa nu mai aveau nimic li se furasera totul si au dormit pe podea cu niste ziare.

Răspuns Câştigător
| MuadDib a răspuns:

Ah... Pai Familia Trasnita se numea desenul :D Incearca : http://www.youtube.com/watch?v=MtRJvilGTng&feature=related

| Adisorrr a răspuns (pentru MuadDib):

Nu mere linkulhappy

7 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Stiu si eu desenul ala.ah! daca mi-as amint5i. plz cd prim. raspuns la intrebare anunta-ma! plzzzzzzzzzzz

| WyvernSky a răspuns:

Viata cu Louie.
Bafta!

| MuadDib a răspuns:

Familia Anderson e in Viata cu Louie, dar nu cred ca la asta te referi...Acolo erau doi baieti si desenul parca era pe Fox Kids.

| Lourdes explică:

Mi-am amintit ca nu se numea familia anderson se numea ceva de genul familia trasnita

| CristiMondialu a răspuns:

Viata cu louie

| byby777 a răspuns:

Viata cu Louie se numeste happy