| teoooGT1993 a întrebat:

Cum se numeste filmul ala care este vorba in el de reinceperea unei noi vieti pe alta planeta. Niste oameni de pe alta planeta invadeaza planeta Pamant si la sfarsitul filmului ia o fata si un baiat si ii duce pe alta planeta! Dau fundita mare de tot!

Răspuns Câştigător
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Se numeste Knowing (2009)

Un quick search pentru "that movie where kids hear a voice and its the end of the world and the ones who heard are taken to another planet to start a new life" si putea sa o gasesti big grin

2 răspunsuri:
| Pufoseniiee a răspuns:

Knowing,e super, vizioneaza.l, e chiar interesant.

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Cred ca este vorba despre Knowing.