| ღLiFeHaSMeAiNgღ a întrebat:

Cum se numeste filmul care este acum pe antena 1? In care e vorba despre doua gemene...Dau funda si vot!

11 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Se numeste the parent trap. poti gasi aici mai multe informatii:http://www.imdb.com/title/tt0120783/

| PяInCєSs a răspuns:

Capcana pentru parinti

| TiffanyღBJ a răspuns:

Capcană pentru părinţi - The Parent Trap
Distribuţia:
Lindsay Lohan (Hallie Parker şi Annie James)
Dennis Quaid (Nick Parker)
Natasha Richardson (Elizabeth James)
Elaine Hendrix (Meredith Blake)

| Robieski a răspuns:

Capcana pentru parinti

| Robieski a răspuns:

Funda? plizzz

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică:

Nu stiu la cine sa dau funda....cum credeti ca ar fi mai corect? nail biting Celui care mi-a raspuns primul sau la cel celui care o vrea foarte mult? big grin sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru ღLiFeHaSMeAiNgღ):

Uita-te si dupa cel mai bun raspuns,primul raspuns doar daca merita,daca acel copil, adult vrea cu adevara da funda lui, ei, dar mai bine uita-te cate fundite are el, ea... Daca are 0 funde dai funda lui, ei, daca are 308 si e bun poti sa o dai, dar depinde daca chiar te ajuta dai funda nu depinde cine e primul ce cine te ajuta mai mult cu raspunsul!

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică:

Stiti cumva unde il pot viziona pe internet...am cautat, dar nu il pot vedea.

| Emmmmmm a răspuns:

Capcana pentru parinti
Funda nu?

| stefan1707 a răspuns:

Ca sa nu mai pui intrebari din astea tampite consulta prgramul tv

| ღLiFeHaSMeAiNgღ explică (pentru stefan1707):

Daca vrei sa imi raspunzi bine, daca nu mai bine taci...
x-(