| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste filmul in care o doamna antreneaza un caine, nu stiu rasa cainelui, si in care acest caine este antrenat pentru a ucide pe cel care i-a ucis fiul, stiu ca este un film cunoscut, cu mafia italiana cred, va rog frumos si foarte bun, nu stiu cu ce actori si nici anul in care acest film a fost realizat.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă e The Brave One (2007) dar aici nu fiul îi e ucis, ci iubitul.
http://www.cinemagia.ro/trailer/the-brave-one-curaj-nebanuit-363/
http://www.cinemagia.ro/filme/the-brave-one-curaj-nebanuit-16572/

| djmikestevenromania a răspuns (pentru floresdemayo):

E cu mafia italiana cred...sau ma rog cu mafia...

| djmikestevenromania a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu este asta keep searching, dar oricum e foarte bun filmul cu jodie foster.merci mult, dar nu e cel la care m-am referit

| Señor1ta a răspuns:

Știu unul în care în care a antrenat doi câini, pentru că i au fost uciși părinții. Cataleya.

| djmikestevenromania a răspuns:

Nu ....cataleya e personajul principal din filmul - "
Columbiana"....sau filmul se numeste Cataleya?