| Damon_8513 a întrebat:

Cum se termina Samurai Jack? Il omoara pe Aku? Cum? Povestiti-mi ultimul episod

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Raspunsul este nu. In ultimul episod (din anul 2004) Jack s-a luptat cu Aku (in forma lui umana), iar cand samuraiul urma sa dea lovitura decisiva, Aku a respins atacul si a promis ca se va intoarce. Din pacate serialul a luat sfarsit in acel an, si desi s-a preconizat o continuare, aceasta nu a mai avut loc niciodata. Nu putem decat sa asteptam...
Bafta!