| Mariuszee a întrebat:

Cum vi se pare Gabriela Spanic? Mi mi se pare ca este o actriță extrem de talentata, desi are un temperament mai dur. Vouă?

5 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Am revazut recent serialul La Usurpadora.
Pur si simplu o ador! E frumoasa si joaca excelent!
Cred ca e actrita mea preferata, dintre cele latine ca sa zic asa

| Mariuszee explică (pentru Mayar):

Asa e, joaca foarte bine, are un talent inăscut.Sunt surprins cu cata ușurință poate trece de la o stare la alta.Pe lânga asta e foarte frumoasa si la 45 de ani.Îți recomand si Prisionera chiar daca e ceva mai lung!

| RAY a răspuns:

Am crescut cu ea, e o actrita ok

| Kiwibibilă a răspuns:

Are față de actrita știi.tu de care.
Oricum am observat ca și-a cam incheiat cariera.

| Mariuszee explică (pentru Kiwibibilă):

Da și-a încheiat pentru ca a fost dată afară datorită faptului că a fost "tare in gura" cu colegii ei și i s-a întrerupt contractul.Acum e prin Brazilia, cică are propuneri