| Casillias1 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Game of throns si The wallking dead, care ar fi?

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Iooi, şi eu am pus aceeaşi întrebare. http://www.tpu.ro/......-am-putut/

Acum aş prefera Game of Thrones.
Eh, aseară am văzut ultimele trei episoade din al 4-lea sezon şi încă n-am ieşit din transa generată de răsturnările de situaţie (deşi ştiam ce se va întâmpla, hihihi). Cred că ăsta e motivul pentru care am plasat The Walking Dead pe al doilea loc.

| Jipa95 a răspuns:

Game of Thrones, desigur! happy

| hopelessbaka a răspuns:

Game of Thrones, normal. Serialul este de o forta uimitoare, probabil cel mai bun serial care a aparut vreodata, m-a captivat pur si simplu.

| PandeleanuCosmin a răspuns:

The wallking dead

| Adrianna22 a răspuns:

The Walking Dead este mai bun in opinia mea. Depinde si de gusturi. Amandoua au fost nominalizate la Globurile de Aur la categoria "Cel mai bun serial drama"