| Leitner a întrebat:

nu pot sa ma aleg intre The walking dead si Game of throns... voi care ziceti ca e mai interesant?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ambele sunt interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea, ambele sunt seriale foarte bune.
Eu aleg The Walking Dead, pentru ca sunt mai atras de zombie si pentru ca odata ce sezoanele trec, atmosfera nu te mai lasa sa faci pauza intre episoade.
Game of thrones e bazat si el pe chestii misto, pe dragoni, cetateni si cetati medievale, situatii interesante si batalii si plus ca vezi si tate si scene oarecum porno.

| vangaelis a răspuns:

The walking dead desi nu urmaresc. tema este mai ok. Game of thrnoes mi se pare siropos in multe privinte. La fel nu urmaresc.

M-am uitat la ambele, nu sunt in nestiinta de cauza dar dintre ele as alege The walking dead.

| VlascianuAlexandru a răspuns:

The walking dead ma pentru ca e mai misto e cu zombi actiune dupa parerea mea eu zic the walking dead