| Magdalena_Eva_1996 a întrebat:

Stie cineva daca Daenerys Targaryen, din serialul Game of Throns va conduce cele 7 regare? Sau daca se va casatori cu Jon Snow? In carti

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Sigur n-o să conducă regare.

În schimb, am auzit c-o s-o mănânce dragonul. Dar tot o să supraviețuiască, jnebun?

| J0B0MAT a răspuns:

Serialul a depăşit cărţile, care au oferit material doar până la sezonul 5.
Ar fi aiurea rău să fie cu Jon din moment ce îi e mătuşă.Şi foarte naşpa dacă ar conduce ea regatele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa stie nimeni, deoarece serialul bate cartea si inca mai sunt de turnat sezoane. Mie mi-ar placea un cuplu intre Jon Snow si Printesa stapanind cele 7 regate. big grin

| Denymatrix a răspuns:

Cartile s-au terminat odata cu moartea lui Jon, deci serialul a depasit povestea cartilor.Autorul mai trebuie sa lanseze o carte, dar daca o va face pana anul viitor ramane la latitudinea lui(desi este putin probabil).Si deci ca sa-ti raspund la intrebare: in afara de G.R.R Martin, nimeni nu stie.