| octa2021 a întrebat:

O parere despre serialul game of throns? Vreau sa il incep

8 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Un dragon si fata dragon cu parul alb atât știu am văzut trailer ( forțat de YouTube ) băgau reclama cu fimul asta la greu

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Foarte interesant, captivant, complex! Una dintre cele mai bune povesti fantasy, desi finalul lasa de dorit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi a plăcut la Nebunie. De la el nu am mai reușit sa îndrăgesc un alt serial la fel de mult. Mi se pare foarte bun serialul. L am văzut de doua ori.
scenele sunt impecabile. Totul e impecabil făcut. Nu au neglijat nimic

| omuletulofficial a răspuns:

Daca esti fan Lord of the rings, si cavaleri, merita vizionat! are multe sezoane deci nu te vei plictisi!

| Saiko93 a răspuns:

Nu recomand, finalul e un fiasco total din cate am inteles.

| Arakiss a răspuns:

E destul de misto. Pentru ca e putin atipic.

| Lovelyrockgirl a răspuns:

Este un serial foarte bun, te va captiva inca din primul episod.
Dupa ce il termini iti recomand si casa de papel.

| Mivelyn a răspuns:

Nu trebuie pareri, doar uitate si ai sa fii multumit