| sufletel13 a întrebat:

In al III-lea film naruto (shippuden)de ce se lupta Gaara cu Naruto? Si cand va aparea filmul pe internet?

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Gaara moare în episodul 17 din Shippuuden, tipu ăla blond e altcineva.
Ar trebui să apară pe net prin Ianuarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut filmul naruto shippuden ultimate 3 dar despre naruto si gaara e adevarat ca gaara a reinviat cu ajutorul bunici chio si cu naruto iar jiraya i-a spus lui gaara sa se bata cu naruta ca sal covinga sa vina inpoi in sat si sa nu se duca dupa kakasi

| sufletel13 explică:

Da da invie in 31... si stiu care si cine is da nu stiu de ce se lupta...

| Rukia a răspuns:

De ce s-au batut nu stiu, inca nu l-am privit dar stiu ca ete deja si poti sa-l privesti cu subtitrare in romana pe http://www.animekage.com/