| Anonimanonimus677 a întrebat:

Daca va uitati la anime-ul bleach as vrea sa stiu care este personajul vostru preferat si de ce(adica ce va place la el)? Dar personajul care il urati(cine este si motivati de ce il urati)happyFUNDA petru raspunsul cel mai bine formulat si cel mai aproape de parerea meahappy

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Greu de ales sunt câteva caractere foarte interesante în Bleach dar Zaraki Kenpachi e favoritul meu; E prea nebun că să nu îți placă. Pe Ichigo îl urăsc cel mai mult; 483 chapters și știe doar o singură mișcare de atac "getsuga tenshou".

4 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Personajul meu preferat este Ichigo pentru ca niciodata nu se da batut si lupta pentru ceea ce isi doreste, mai ales cand vine vorba de prietenii lui. Personajul pe care il urasc este Ginjo pentru ca l-a pacalit pe Ichigo si l-a facu sa creada ca este de partea lui, dar el dorea doar puterea lui.

| RukkyRukkya a răspuns:

Pai..personajul meu preferat este Toshiro Hitsugaya nu stiu dc dar imi place ff mult.el si Biakuya personajul p care il urasc este Aizen.^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,mie imi plk f mult de ichigo day dreaming chiar daca intr-un episod si-a pierdut puterile nu a renuntat, pentru mine este un exemplu, nu se lasa niciodata si continua de fiecare data sa lupte:X.hmm,personaj p care il urasc? nu e nici unul, imi plac toate

| Mn0 a răspuns:

Kenpachi, Aizen

nu mi place Ichigo
imi plac episoadele cand se lupta capitanii celor 13 brigazi