| AIexandra a întrebat:

Va uitati la Naruto? Care este personajul vostru preferat?

16 răspunsuri:
| Akira a răspuns:

Da ma uit, personajul meu preferat este Narutolaughing

| annahandball a răspuns:

Naruto pentru ca este un personaj super! De mik a fost respins de toti din cauza lui Kiuby, dar el nu a renuntat la visul sau: Sa fie Hokage!
Vroia sa fie recunoscut de locuitori satului ca un erou nu ca un monstru cum il credeau toti! S-a ambitionat asa de mult in ultimi ani incat a reusit sa devena un erou al Satului Frunza chiar daca a suferit din cauza prietenilor pierduti(Jiraia si Sasuke care acum a innebunit). Oricum el inca vrea sa il aduca pe Sasuke la normal chiar daca cei din sat nu sunt de acord! Asta demonstreaza ca e un prieten adevarat si ca nu isi incalca niciodata promisiunile si cuvintele.Pentru comportamentul acesta este personajul meu preferat!
P.S Inainte imi placea de Sasuke, dar de cand a incebunit imi pun sperantele in Naruto sa il readuca la noraml! Asa am putut si eu sa il recunosc pe Naruto.

| 3thera a răspuns:

@JessicaRabbit oo da, sfarsitul ala m-a facut sa inlacrimez happy

| Achilles_1666 a răspuns:

Le vizionam cand eram mai mic, acum nu prea mai am timp...as alege pe sasuke si kakashi.

| Madalovenar a răspuns:

Hmm.Personaj preferat?
Naruto
De ce?
-Este un copil energic;
-Un prieten adevarat care sare la nevoie;
-Ori-cate probleme ar avea, el continua sa zambeasca si sa spere etc.etc
Astea sunt parerile mele.Dar cu siguranta sunt mult mai multe.

| Dean1996 a răspuns:

Era obsesia mea numărul unu când eram mică,personajul meu favorit era Sasuke,dar eu semăn mai mult cu Naruto [la comportament, atitudine].It’s weird, I knowlaughing

| ஐPrincessSakuraஐ a răspuns:

Sakura si dintre baieti evident sasuke

| aleks4ever a răspuns:

Ma uitam cand eream mai mic, imi placea foarte mult Sasuke happy

| MACookie02 a răspuns:

Sasukeeee! Si la fete...nu stiu Sakura, Temari... Tsunade etc. toate personajele imi sunt dragi

| Ananas2 a răspuns:

Nu ma uit, dar desenez mereu peronaje din naruto. imi place sa il desenez pe kakashi

| stefan60 a răspuns:

Narutoooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Gaara - a fost primul meu personaj preferat de cand am inceput sa ma uit la Naruto. Cred ca si-a facut aparitia pe la ep 20, pana acolo nu imi placea de nimeni. Cand l-am vazut pe el...clar! Dupa ce i-am vazut si puterile si povestea impresionanta am stiut ca nu m-am inselat cand l-am ales pe el ca preferat :))
2. Orochimaru - Cand a aparut si el in anime mi-a placut foarte mult. Ochii aia m-au ucis ( http://farm4.static.flickr.com/3288/2820632001_8f8b3f00b2.jpg ). Sa nu mai vorbim ca mie imi plac dintr-un motiv necunoscut serpii si culoarea mov, chestii care il defineau pe el. Rautatea si scopul lui in viata banuiesc ca mi s-au parut interesante...
3. Naruto - Ei bine, el a inceput sa imi placa destul de tarziu. Desi si la inceput il preferam inaintea lui Sasuke la orice ora, cand s-a facut mai puternic am inceput sa il observ cu adevarat. In Shippuden mi-am dat seama ca imi place mult de el si sper sa devina Hokage la sfarsit. Uite o scena care m-a impresionat si nu mi-o scot din cap:
http://www.youtube.com/watch?v=Uq7sAp2JTIs&feature=related
Deci greu de decis intre ei :))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura pentru ca e foarte realist creata.Nu stiu...dar e singura care sufera din dragoste si ma atrag personajele astea no idea why laughing aa si a si inceput de la o obsedata de baieti draguti la o fata mai matura si mult mai puternica.

Apoi imi mai plac Itachi :X (am plans cand...stii ce s-a intamplat, sper), Naruto, Sasuke ALA NORMAL nu ala din Shippuden, Kakashi, Tsunade, Gaara etc.

| TroubleCrew a răspuns:

Sasuke il ador de cand eram mic :X

| ifeelfunny a răspuns:

Naruto laughing))