| anonim_4396 a întrebat:

Dat mi si mie un anime in care sora si fratele sa se iubeasca si la sfarsit sa se dovedeasca ca nu sunt frati, daca exista, mersi mult, funda

3 răspunsuri:
| razvyx a răspuns:

Asta ar insemna ca ar trebui sa il si urmarim inainte, insa fara suparare dar reprofileazate prietene...lasa anime si hentai, pune mana pe o pustoica adevarata ca faci bataturi in palme...
Numai bine

| ButterflyAlina a răspuns:

Poate p//Pariu cu viata// e cea ce cauti?
Acolo, sora si frate se iubesc, iar cid fetei ii trebuie transplant de un rinichi, se dovedeste ce el nu este fratele ei...
E foatrte interesant...

| Nymeria a răspuns (pentru ButterflyAlina):

Mersi pentru ajutor, tu spre deosebire de alti dai raspunsuri la subiect, mersi nu m am uitat pana acum, dar cred ca o sa incep