| ramonykmony2000 a întrebat:

Dati-mi niste filme gen scary movie

funda

Răspuns Câştigător
| SophieHoran a răspuns:

Scary maze:legenda
Bloody Mary
Ultima casa de pe stanga
Drag me to hell
Mirrors(1, 2)
Paranolnal activity
Genifer's body
Shutter
One missed call
Autopsy
My bloody valentine
Sper sa-ti placa, le-am vazut pe toate, funda?

| Ţepeşu a răspuns (pentru SophieHoran):

Astea toate sunt horror. Mersi de idei.

5 răspunsuri:
| ElectricChapel a răspuns:

Filme gen Scary movie, adica parodii:

Epic Movie
Hero Movie
Date Movie
Spanish Movie
Extrem Movie
Desaster Movie

Toate cele de mai sus sunt produse de acelasi producator

Alte parodii:
Severance, Transylmania, Jennifer's Body, Fright Night, Vampires Suck, The Nucked Gun 1, 2, 3, Dracula-another story, Just friends, cam atat stiu

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Trick'r treat
saw

| vladteodor97 a răspuns:

Incearca again the darkness

| ALynNeag a răspuns:

Let's be cops Un film de comedie in care 2 indivizi Sau mutat pentru a face bani dar nu lea mers asa cum planuise ei merg la o petrecere de Hallowen si se imbrac in costume de politie lumea vazand ca cei 2 indivizi sunt imbracati in costume de politie cred ca sunt politistii de aici incepe toata comedie...E cel mai tare film de comedie si ti-le recomand si pe astea Mirrors(1, 2)
Paranolnal activity
Genifer's body
Shutter
One missed call
si pe acestea.
Spanish Movie
Severance, Transylmania, Jennifer's Body, Fright Night, Vampires Suck, The Nucked. Sper ca te-am ajutat eu zic sal alegi pe -->> "" Le'ts be Cops ""