| DianaDiana1597 a întrebat:

Dati`mi si mie niste filme de groaza cu adolescenti. pot sa se mai incadreze si intr-un alt gen de film de exemplu sa fie o comedie horror sau un film horror romantic. in fine. sa fie cu adolescentihappy si daca se poate sa fie infricosatorrrr tarelaughing Multumeschappy aveti >Funditaa:

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Hai sa-ti spun eu care m-au speriat cel mai mult. dragg me to hell, insidious, haunting in connecticut, the others, the amitiville, unborn, si cu zombie mi-a placut dawn of the dead, intoarcerea mortilor vii 3, dance of prom (sau asa ceva)(cu adolescenti)
nu mai stiu sigur cumse numea., the hauting in winchesterhouse, insa insidious e misto rau de tothappy aa si mai este si the hole(cu adolescenti)
, te poti uita si la an american wewrwwolf at parislaughing(cu adolescenti)
este cu varcolacibig grin probabil il stii.cu toate ca e cam vechi mie chiar mi-a placut. the shining, the rite, the grudge, mirrors 1, 2, the ring,poltergeist, necromantia, the collector, scream, saw, the exorciser, wrong turn(cu adolescenti)
, hatchet(cu adolescenti)
, haunting in pearson place, wake wood, number 23, knowing, quarantine, the mazebig grin(cu adolescenti), husk(cu adolescenti), hatchet(cu adolescenti), masacru in texas(cu adolescenti)

enjoy

5 răspunsuri:
| izabelageorgiana a răspuns:

1. Stiu ce-ai facut asta vara
2. N-am uitat ce-ai facut asta vara
3. Scarry Movie
4. Twilight ( toate filmele din serie: Amurg, Luna noua, Eclipsa, Zori de zi; nu e chiar horror, dar e cu vampiri si varcolaci)
5. Super 8 (nu sunt chiar adolescenti; sunt putin mai mici, dar e infricosator)
Sper sa-ti placa!

| SecretName1234 a răspuns:

The vampires diries este un serial mie imi place foarte mult este cu adolescenti si este romantic.
pa pa!:*

| smeeagol a răspuns:

Fright Night la filmu asta am si ras mult dar m-am si speriat rau de tot asta e cel mai recent vazut de mine.
O seara placuta!

| LoreCrazy a răspuns:

Eu iti recomand "Detention". Si iti dau un sfat : nu te uita singura la el :-ss

| DianaDiana1597 explică:

Mrs. tuturor:*