| Kydie a întrebat:

Dau o funda mare! Cine imi povesteste ce s-a intamplat in continuare la Pariu cu viata sez3 ep 9? Stiu ca a fost pusa o bomba pe Anca si ca George a orpito la 18 sec. ramase... apoi sa declansat cealalta bomba si a explodat...Pana la urma mai traieste Anca?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Da, toata lumea traieste pentru ca nici nu aveau cum sa moara deoarece sunt personajele prinipale, iar George este un politist sub acoperire care se bien pe langa Jhonny ca apoi sa-l prinda si sa-l bage la parnaie.big grin

| Kydie explică (pentru Konata):

Bravo...Funda!

3 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Nu a murit si ea si Vlad. happy

| Narcis1212 a răspuns:

Da Anca ( Cristina Ciobanasu ) traieste si in film si in realitate.