| 582gaby a întrebat:

Pana la urma ce se va intampla oare cu Anca si Vlad din pariu cu viata, stiu ca Vlad se va culca cu Doris dar ce se va intampla cu Anca si Vlad, se vor desparti? sad

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Din cite am inteles eu Vlad se va culca cu doris deoarece razvan ii pune ceva in baututa, apoi anca il va face gelos pe Vlad cu un baiat.eu cred ca se va afla adevarul si Vlad si anca se vor impaca.>

8 răspunsuri:
| Cezaraa a răspuns:

Bogdan i-a pus lui Vlad droguri in bautura ca sa se razbune pe el pentru ca i-a furat-o pe Anca si Vlad se duce in camera si adoarme si Doris se urca pe el si cand intra Ancuta in camera ea crede ca se intampla ceva intre ei dar de fapt Vlad dormea in caz ca nu ati observat el era foarte confuz cand a vazut-o pe Ancuta intrand in camera totusi Anca nu-l crede si ei se despart dar se vor impaca si la impacare Vlad ii va canta Ancai melodia: Sa nu-mi iei niciodata dragostea

| 582gaby explică:

Multumesc pentru raspunsuri

| AlinaToma a răspuns:

Mai dar dupa ce se vor desparti?

| PiszyMich a răspuns:

Buna! Pai Anca cand ii vede pe Vlad Si cu aia incepe sa planga ci fuge nu stiu unde. Dar o sa vezi Luni cand va incepe! Uita-te in continuare! Dai Funda? Plzz~!

| dennygeorge a răspuns:

Nu se vor desparti.....Anca visa happy

| toyyfactorii a răspuns (pentru dennygeorge):

Tu crezi ca visa sau asa se va si intimpla?

| AlinaToma a răspuns (pentru toyyfactorii):

Chiar sti sigur ca visa eu nu cred

| dennygeorge a răspuns (pentru toyyfactorii):

Poi eu credeam ca visa in schimb nu a visat chiar asa sa intamplat...Am zis asta doar pentru ca nu ma asteptamhappy