| Mark8818 a întrebat:

De ce nationalitate e Codrin?
E adevarat ca mama lui este de origine maghiara, si tatal este german?

Răspuns Câştigător
| Ragnarøk a răspuns:

Daca te referi la Bradea, unul dintre putinii ce mai pun cate-un videoclip pe youtube cu o picatura de originalitate, ar fi cam ilogic. Nu pot sa-ti ofer o sursa sigura, dar ne putem orienta in primul rand dupa numele lui. Pare Bradea de origine maghiara sau germana? Nu prea. Apoi ii mai putem considera limbajul, ca fiind unul pe care dansul il apreciaza ca fiind ''pur ardelean'' si, intr-adevar, asa si este, adica cu cateva influente unguresti, dar predominant romanesc.

Presupun ca-i roman autentic, nu pot sa confirm totusi.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine o fi Codrin?

| cristimihailov a răspuns:

Cine naiba e si ala?

| Eastwood a răspuns:

Este roman, la fel ca si parintii lui!

| TheBadGirl a răspuns:

De la ala woozy sau cum il mai cheama ne da de inteles un mare rahat, uita-te la rahatul asta https://www.youtube.com/watch?v=wNBU1ol7Ps8 daca l-ai vazut... e un bullshit

| Ragnarøk a răspuns (pentru TheBadGirl):

Vezi ca are aspect satiric. Este un pamflet. N-are tangente cu realitatea, scrie si-n descriere ca-i TrollPasta. Iti trebuie un coeficient redus de inteligenta sa-i dai crezare.

Întrebări recente