| anonim_4396 a întrebat:

De ce se folosesc microfoane asa proaste in filmele romanesti? E abia inteleg ceva din ce spun.

6 răspunsuri:
| Superior a răspuns:

Raphael si "youtuberi" astia romanesti mai populari au Blue Yeti, Audio Tehnica, microfoane ca lumea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat si eu asta, in engleza inteleg perfect ce se vorbeste in film dar cand filmul este in romana imi este un pic mai greu sa prind tot ce se zice

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa si trebuie, sa nu intelegi ce zice o femeie cu un microfon in gura.

| Betty12345678 a răspuns:

Nici calitatea video nu e prea buna

| anonim_4396 explică (pentru Betty12345678):

Nu stii tu unde sa le cauti.

| florinica123456789 a răspuns:

Pentru ca Romania? Toti stim ca nu suntem cea mai bogata tara...