| Skydro a întrebat:

am o problema cu microfonul meu. Nu inteleg de ce cand intru in control panel la sound imi scrie ca microfonul nu este conectat cu toate ca este si nu pot sa il folosesc am incercat cu mai multe microfoane si nici unul nu merge cu castile nu e nicio problema dar microfonul nu finctioneaza va rog putin ajutor cat de repede se poate

1 răspuns:
| qpDede12pq a răspuns:

Crede.ma e posiibil ca microfonul sa nu mai fie functionabil sau de la mufa, in plus crede.ma e de la laptop trebuie mai multe setari dar si depinde de leptop.Asa zic eu asta e o parere.