| SERIALS a întrebat:

De ce tineti cont cand urmariti un serial?
Actorii principali sa fie frumosi? Sau sa fie urati si carismatici?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Urmaresc sa se oprească lumina sau cablul in momentele actiuniilaughing

| Sn4k3 a răspuns:

Sa nu ma plictisesasca.

Răspuns utilizator avertizat
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Actiunea (povestea) ma intereseaza nu mutrele lor.

| presus a răspuns:

Daca actorul principal te impresioneaza cu stilul lui, nu cred ca mai conteaza daca este urat sau frumos. Atata timp cat se prezinta cu un curaj deosebit si un simt al umorului bine dezvoltat, e destul.

| Luizaaa a răspuns:

Nu conteaza frumusetea. Eu urmaresc actorii care isi iau in serios treaba. Sa simti sentimentele pe care ti le transmite, asta e cel mai important dupa mine, sa isi intre bine in rol.

| Damonana a răspuns:

Sa fiu sincera, eu ma uit la seriale recomandate de prieteni(nu is genu sa fac experiente) si din moment ce mi.l recomanda, inseamna ca merita, asa ca principalul criteriu dupa care le aleg sunt actoriilaughing
Adica cand m.am apucat de the vampire diaries, credeam ca e o porcarie, dar l.am vazut pe ian somerhalder asa ca i.am dat o sansa. Si a ajuns serialul meu favorithappy adica stiu ca nu asta e important dar la ce bun sa te uiti la un serial in care is actorii urati si doar pentru ca sunt carismatici, si cei frumosi suntlaughing)

| Vekadrom a răspuns:

Urmaresti un serial care sa te amuze daca este cazul, nu cum arata un actor...Gandeste si tu putin inainte sa intrebiwinking!

| SERIALS explică (pentru Vekadrom):

Si ce trebuie sa aiba un serial care sa te amuze?