| dryx1991 a întrebat:

Am o problema cu mouse-ul, aceasta problema esti doar atunci cand sunt in Counter-Strike mi se blocheaza tinta doar 1-2 secunde dupa care isi revine la normal. Ce sa fac? Dau FUNDA. Scuzati categoria

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care este legatura cu Dragoste si sex?

| CryChristiAN a răspuns:

E problema de la cablul mouse-ului.Asta mi sa-ntamplat si mie in sezonul 28 :). Trebuie sa schimbi mouse-ul intr-un SteelSeries. Uite site-ul www.pro-gear.ro

| dryx1991 explică:

Eu am mouse x7... da faza e ca mi se blocheaza decat cand joc HNS. Cand joc classic n-am nici o problema