| TuDorEL96 a întrebat:

Nu stiu de ce mi se tot blocheaza mouse-ul timp de 2 secunde dar in mod repetat. Problema nu e la el, pentru ca orice mouse as folosi tot asa se intampla. Am incercat sa il bag usb-ul in alt loc dar degeaba.

3 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Baga mouseul dai la control panel deviance manager dai la universal serials bus controler cauti mouseul acolo dai clic dreapta update driver si dai pe search automaticalyy si de acolo te descurci daca nu gasesty nimica dai iar la serials bus controler si dai uninstall si dupa dai update driver automaticalii daca nud ai pe mouse acolo in serials bus controler proprietati dupa la driver si rool back driver

| Imstrong a răspuns:

Un virusel se plimba prin pc-ul tau, e clar straight face Instaleaza-ti Kasperky si scaneaza sa vezi ce-ti gaseste si stergi tot.
Sau instaleaza-ti windosul si pune-ti Windows 7.
Bafta!

| xFaBu a răspuns:

Evita porcariile de mausuri cu baterii si vezi ca problema e de la placa de baza. Mousurile de gameri sunt cu fir, neaparat.