| utilizatorul200023 a întrebat:

Mi se blocheaza cursorul la intervale de 2 3 minute timp de 1 2 secunde. am incercat sa schimb mouse sau sa dau update la driver dar tot la fel face. ma dezavantajeaza la jocuri cateodata si de aceea ma enerveaza. va rog spuneti-mi de la ce e problema sau ce pot sa fac, funda!

1 răspuns:
| dragos9696 a răspuns:

Ori de la partea software ori de la hardware daca e de la software incearca sa mai eliberezi sau incearca sa reinstalezi windows-ul, daca e de la hardware vezi daca e procesorul, memomria ram, placa video!