| JayKlein1 a întrebat:

Deci deseara o sa stau treaz cu un prieten si o sa ne uitam la niste filme de groaza...Ce recomandari aveti? Ceva Horror! Funda...big grin

10 răspunsuri:
| Măduuțaa a răspuns:

Sleepy Hollow sau The Mirrors.

| JayKlein1 explică (pentru Măduuțaa):

Lol le-am vazutlaughing In rolul principal (Sleepy Hollow) este Jonny Depp iar the mirros a fost bun...Vah si acum ma ingrozesc cand ma uit in oglindarolling on the floor

| Măduuțaa a răspuns (pentru JayKlein1):

laughing.Eu l-am vazut cand eram singura acasa. Sotul si baiatul meu erau plecati si eu ca proasta m-am uitat si nu am adormit deloc! Cand a batut vantul am fugit la vecina blushing.

| Măduuțaa a răspuns (pentru JayKlein1):

Dar Sleepy Hollow a fost chiar bun.

| JayKlein1 explică (pentru Măduuțaa):

Ce tarerolling on the floor

| Măduuțaa a răspuns (pentru JayKlein1):

Pentru tine, dar nu pentru mine si vecina.Eu care eram ingrozita, aveam toata casa la dispozitie stateam si ma uitam la un film si cand se termina fug la o vecina.Cei drept e amuzant, na laughing.

| s96 a răspuns:

Insidious,The Shrine,Silent Hill, The Devil Inside, The Messengers, One Missed Call, The Rite. sper sa ocupe noaptea

| JayKlein1 explică (pentru s96):

Insidious...vazut big grin The Shrine vazut, Silet Hill era sa adorm, The Devil Inside bun de tot, The Messengers de atunci mi-e frica de corbi rolling on the floor, One Missed Call f mult suspans, The Rite cool rolling on the floor Sczhappywinking

| Andyndey a răspuns:

Seria Underworld!
Zombieland!
Dar mai bine cauta pe Cinemagia.ro