| Forev3rAlone a întrebat:

Deci, eu caut un film.
Tatal meu l-a vazut intr-o seara la ProTv, mi-a povestit de el, si mi-e placut.

Era vorba despre o fata, care se indragosteste un varcolac.Acesta era in oras, cu tatal sau, varcolac de asemenea.
Mi-a mai spus si despre cateva secvente, cum ar fi aceasta:ea voia sa mearga acasa, dupa ce mersese cu el undeva, si el nu putea sa o duca acasa pentru ca era seara si ea nu stia ca el e varcolac.Ea s-a dus singura, si a atacat-o cineva.Nu am retinut daca era tatal lui sua un prieten, dar stiu ca si acel baiat era tot varcolac. Tipul de care ii place ei, a salvat-o.
Mai departe i-a spus ca e varcola, c la inceput ea era speriata, dar a acceptat situatia, si mai stiu ca el si-a omorat tatal.
Stie cineva ce film e?
Nu sunt 100% sigura ca totul e exact asa cum mi-a spus tatal meu, dar 90% da.

Si daca nu stiti, si vedeti intrebarea, poate imi recomandati cateva filme.Sunt plictisita. laughing

In primul rand, as vrea sa fie film de dragoste.
Poate fii si comedie de dragoste, dar as prefera o drama.P.S.-Doresc totusi ceva de adolescenti, nu cine stie ce fel de filme de drama de iubire, ca pentru bunica. big grin laughing
Ideea e ca sa fie de dragoste. big grin

14 răspunsuri:
| Forev3rAlone explică:

Fara : A walk to remember, Titanic, The last song, Hachiko:A dog's story. big grin

| RazvanRms a răspuns:

Poate era serialu Teen Wolf.

| Forev3rAlone explică (pentru RazvanRms):

Era film, nu serial. happy

| ade291 a răspuns:

Daca a vazut filmul de curand, il poti cauta pe net, in programul tv.

| Forev3rAlone explică (pentru ade291):

Da, m-am gandit sa fac asta, dar nu a fost chiar atat de curand.Cam acum o luna, cred.M-am gandit ca poate il stie cineva..Multumesc oricum:*

| Forev3rAlone explică (pentru AddeLinna):

Uuu, pare interesant.Mersii mult, o sa ma uit la el:*

| AddeLinna a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Cu placere. Asta mi-a venit in minte dupa descriere.

| Forev3rAlone explică (pentru AddeLinna):

Chiar daca nu e asta, mi se parte interesant si vreau sa-l vad. laughing :*

| AddeLinna a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Mi-am dat seama ca nu este. Dar pare un pic asemanatorthinking zic eu. In rest descrierea filmului de care zici tu este incerta.

| Forev3rAlone explică (pentru AddeLinna):

Da, stiu. Tata a vazut filmul, nu stiu nici el cat de bine mi-a spus, caci nu-s genul lui preferat de filme, apoi cred ca am mai modificat si eu ceva. laughing
Dar oricum, daca nu il gasesc nu patesc nimic.Macar asa descopar mai multe filme, cum e asta care mi l-ai spus. Dupa ce se incarca ma uit la el:X. Pare super.Si sper sa fie.Dar oricum, eu tot iti multumesc:*

| Diaconu_Costin_1994 a răspuns (pentru Forev3rAlone):

Deci cred ca vorbesti despre acelasi film pe care il caut si eu, era un grup de tineri intr o cabana, in vacanta, si tatal baiatului cu cabana era varcolac si se refugia in acea cabana in padure, si a venit varcolacu(tatal baiatului) intr-o seara pentru a se refugia, dar a dat peste aia acolo.si de acolo a inceput sa i omoare, violeze.etc. iar fiul lui, vitreg(acum mi-am adus aminte) ii stia secretu din acea seara, si voia sa scape de el...si stiu ca incerca sa-i fure niste monstre,, pentru a duce la un laborator pentru probe, dandu-si seama.iar singura solutie era ca prietena fiului sau, sa-i faca un oral, iar fata a executat...in fine, despre asta cred ca vorbesti si tu..si eu ii caut numele.as vrea sa-l vizionez din nou dar nu-l gasesc xD. l-am vazut in urma cu vreo 2 ani pe knald cred.