| bogdan101 a întrebat:

Deci vreau sa downloadez desene animate in special vechi stie careva vreun site de unde pot downloada gratis? DAU FUNDA!

1 răspuns:
| DorothyAnn a răspuns:

De ce vrei sa le downloadezi, ca doar le poti vedea pe net gratis (pe unele)
crede-ma, am incercat si eu, dar sunt prea vechi si pe atunci ne cred sa se fi facut site pentru descarcarea lor, mai ales ca calculatoarele erau scumpe, nu avea logica ca cineva sa-si bata capul sa faca asa ceva doar pentru una doua descarcari! poate ai succes si le gasesti la biblioteca sub forma de DVD!
daca nu te-am ajutat, regret! oricum Succes, poate exista cineva care le are pe calculator si ti le poate trimite pe mail!