| kittykat a întrebat:

Deci vreau un film horror dar de ala care sa bage frica in mine iar eu nu ma sperii usor, dar nu vreau saw ca le-am vazut pe toate nu stiu ceva mai nou. poate aveti sa`mi spuneti si mie unde pot vedea online drag me to hell 2 ca eu nu-l gasesc dar daca nu stiti e bun si altceva dar vreau horror pe bunee! va rog. merci anticipat :*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Pai eu stiu filme horror numa cu fenomene neobisnuite si nu cu psihopati, deci ar fi :
Vanishing on 7th street; Hidden 3 D; The Rite

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Eu nu ma uit la filme horro, dar auzisem de Paranormal activity ca e foarte scary asa ca le-am propus prietenilor sa ne uitam intr-o noapte(pentru a fi mai dramatic laughing) Eu mai mult cu capul in maini eram, nu prea am vazut ce eram mai infricosator, dar ti-l recomad.
P.S: Eu am vazut Paranormal activity 2 (cica este inspirat dintr-o poveste adevarata)
Vizionare placuta daca nu l-ai urmarit pana acumwinking

| zenbatista a răspuns:

Horror Rises From The Tomb AKA El espanto surge de la tumba (1973)
Masters Of Horror Haeckels.
The Walking Dead.
Brain Dead.
House.Of.Wax.
sper sa iti foloseasca

| fr4t3ll0 a răspuns:

Texas Chainsaw Massacre (si ala din 2003 si ala din 2006). Sau "High Tension (haute tension)". Sau "Dead Silence".