| anonim_4396 a întrebat:

Despre ce e vorba in serialul Jurnalele Vampirilor? E bun serialul?

10 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Da e bun si este vorba despre viata unor vampirii

| Muwz a răspuns:

Mai bine Teen Wolf.

| CorneliaC a răspuns:

E foarte buuuun. big grin

| Aphrodytha a răspuns:

Parerea mea e ca este bun. Altii nu sunt de acord. Love story dintre 2 frati si-o fata. si alte controverse... Important e ca-i bun actoru' negativ big grin

| anonim_4396 explică (pentru Aphrodytha):

Deci ce o poveste de dragoste, fara suparare, dar caut altceva, actiune, aventura chiar si horror dar sa fie cu vampiri si sa fie serial

| Aphrodytha a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu. True blood? Dar si aia e cu sirop. nu am intalnit un serial cu vampiri horror fara sirop, cel putin pana acum

| RalucaGabriela12 a răspuns (pentru Aphrodytha):

True blood e mult mai pornografic fata de The Vampire Diaries.

| Aphrodytha a răspuns (pentru RalucaGabriela12):

Da este.

| simanapeace a răspuns:

E bun. Mie imi place.

| alinutzza62 a răspuns:

Dar pe ce canal e si cand?