| Gentiana a întrebat:

Despre ce este vorba in emisiunea "Te cunosc de undeva". Adica ce se intampla? Nu am urmarit niciodata si as vrea sa stiu.

Răspuns Câştigător
| twas a răspuns:

Sunt 8 vedetel(CRBL,Julia Jianu, Lora, Delia, Dan Helciug, Maria Buza, Iulian Vasile si Jorge)care interpreteaza in fiecare saptamana diferiti cantareti.In fiecare saptamana este ales un castigator care castiga 1000 de euro si pe care ii doneaza oamenilor saraci. Dupa mai multe saptamani, ocupantii primelor 4 locuri vor intra in finala.

| NICKSOOO a răspuns (pentru twas):

Simona Gherghe nu participa?

| twas a răspuns (pentru NICKSOOO):

Nu.A cantat o data acolo, doar ca invitata.

3 răspunsuri:
| oDyenika a răspuns:

Cum a spus Teo15 big grinlaughing