| Lolololalali a întrebat:

Despre ce este vorba in serialul "How I met your mother."? Ce parere aveti despre el?

2 răspunsuri:
| AlexutzaDulcika a răspuns:

Pai.e o comedie in care un tata le povesteste copiilor lui cum a intalnito pe mama lor...est ff amuzant...merit vazut!

| DiDix11 a răspuns:

Serialul este absolut genial si nu stiu pe nimeni caruia sa nu-i placa... este vorba de 5 prieteni foate buni totali diferiti...ted unul dintre ei isi da seama ca inca nu si-a gasit aleasa desi are deja o varsta in timp ce doi dintre prieteni lui se logodesc, barney este super fun si de aici pornesc o groaza de aventuri, serialu asat e o lectie de viata pentru mine
laughing)mori de ras ti-l recomand cu cea mai mare caldura