| aqswdefrgthyjukilo a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul, despre ce este vorba?hee hee

8 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Mai pune o data intrebarea si cu numele serialului. :* asa o sa putem sa te ajutam laughing

| Cetateanulturmentat a răspuns:

Ti-l recomand cu caldura. M-am uitat la toate sezoanele. Trebuie sa-l vezi, iti schimba modul de a gandi total.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai uitat ceva...

| Irena97 a răspuns:

Despre serialul ala? daaaawinking

| BaiatulAnonim1234 a răspuns:

Aaaaaaa Serialul ala! Este foarte tare! Se cheama Nu Exista! Nu l-ai scris! Care Serial? Ca nu inteleg!

| Gabriella_Ana_1990 a răspuns:

Ce serial?

| fetitzabombasexy a răspuns:

Alta data spune si numele serialului, ca sa iti putem raspunde laughingwinking