| Blackyuu a întrebat:

Din anime-ul D. Gray man cine avea aceea inima?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu s-a aflat niciodata. Nici in manga nu s-a aflat inca, dar inca mai continua, asa ca e posibil sa se afle pana la urma.

5 răspunsuri:
| Teleshpenker a răspuns:

Allen si Lenalee au acte jumatate -_-

| Blackyuu explică (pentru Teleshpenker):

Ai aflat din manga? sau din anime? dar odata ce ai zis asta mi se pare logic, totusi, atunci cand Noah l-au batut au aflat ca nu are inima! happy

| Teleshpenker a răspuns (pentru Blackyuu):

Manga of corse u.u o manga pe doua picioare numita KATOKA(Ana) care daca nu stiu tot despre D. Gray-Man imi sparge capul in 4 din moment ce spun numai prostii cand incep sa povestesc despre anime :)) acum stiu pentru ac citesc manca si urmaresc wikia u.u
www.mangareader.com --- aici gasesty
XD

| Blackyuu explică (pentru Teleshpenker):

Mersi, stiam si eu o manga D.gray.man in romana happy dar nu am urmarito.

| Teleshpenker a răspuns (pentru Blackyuu):

Manga D. Gray-Man in romana? hmmmmm?
Pot as vad si eu?