| saku970 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste anime-uri super la care sa ma uit? (fara Naruto, Bleach, Yu Yu Hakusho sau D-gray man )

Răspuns Câştigător
| LightDr a răspuns:

Durarara!, Fairy Tail[sunt super amuzante rolling on the floor ] Inazuma Eleven,Katekyo Hitman Reborn,The God Only Knows, The God Only Knows,Bakuman,Darker than Black, The Sky Crawlers, Eureka Seven
Funda?

8 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

Lovely Complex
Nana
Clannad after story
Fruits Basket
Death Note
Full Metal Alchemist

| Lovepets a răspuns:

Naruto\Naruto Shippuden\Clannad\Kampfer\Fruits Basket\Vampire+Rosario\Vampire+Rosario capu2\Tonagura.

| Eyleen a răspuns:

Shugo chara,pretear,card captor sakura, Avatar the last airbender,Zero no tsukaima,Tokio mew mew, sailor moon, A little snow fairy sugar.

| Bacteriuță a răspuns:

Eu personal ador Inuyasha ^^ e... 5 in 1 :dragoste, sf, actiune, aventura si comedie.

| SongHyeRa a răspuns:

Scz Vampire Knight

| Rheea a răspuns:

I love my younger sister.super:X

| gabriela93 a răspuns:

Death note

| LoveAnime_6597 a răspuns:

Vampire knigh si Hakuouki mi mi-au placut foarte mult kiss