| DazaiSan a întrebat:

Îmi puteți spune și mie anime-uri ca D-Gray Man?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Mai poți încerca Sousei no Onmyouji (Twin Star Exorcists), Darker than Black: Kuro no Keiyakusha, Jikan no Shihaisha (Chronos Ruler)
am auzit că ar semăna însă nu le-am văzut încă

2 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

La fel 100%, nu știu. Oarecum la fel-Soul Eater, Blue Exorcist, Bleach

| DazaiSan explică (pentru Raven):

Blue exorcist și Bleach sunt vizionate deja, dar o sa încerc și soul eater

| Raven a răspuns (pentru DazaiSan):

Mai poți încerca Sousei no Onmyouji (Twin Star Exorcists), Darker than Black: Kuro no Keiyakusha, Jikan no Shihaisha (Chronos Ruler)
am auzit că ar semăna însă nu le-am văzut încă