| RAY a întrebat:

Documentare cu povesti ( reale ) despre fantome va plac?

15 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Nu,ma sperie

| Lostlyric a răspuns:

Fantomele nu sunt reale, documentarele, in schimb, sunt. Si nu.

| RAY explică (pentru Lostlyric):

Nu despre existenta lor e vorba de asta am pus intrebarea aici, existenta lor e pesudostiintifica, dar asta nu inseamna ca daca nu crezi ca exista sa nu te interesezi de acele lucruri, e curiozitatea umana care te impinge si spre aceste lucruri

| Lostlyric a răspuns (pentru RAY):

"Documentare cu povesti ( reale )". Continui: Povestile nu sunt reale, in schimb documentarele, sunt. Curiozitatea mea se bazeaza pe logica, nu pe basme. Dar multumesc pentru explicatie, chiar daca nu era nevoie de una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mie in special imi plac alea cu misiunile Apollo din anii '60...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mai mult documentarele despre ocultism,, spirituale, magie neagrã sa stiu cum se manipuleaza in masã si cãrti despre acest gen, ce am inceput de curând sa citesc cheile secrete ale lui solomon, e super cartea.

| PumpkinDoll a răspuns:

Sunt ateu, deci automat nu cred in naluci, dar imi plac chestiile care ma tin in suspans, ma uitam cand eram mai mic la ''The Haunting'' pe Discovery

| AlexSalling a răspuns:

De ce nu.

| Alexandru250201 a răspuns:

Nici nu-mi plac nici nu-mi displac

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Imi placeau cand eram mai mic, cu toate ca imi dadeau mereu o stare de paranoie si nelinste noaptea.

| Marian9978 a răspuns:

Da,imi plac mult.Chiar este un băiat pe you tube care doar despre paranormal vorbește, e foarte bun, se numeste Paul Dadrian si posteaza doar în miez de noapte.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Marian9978):

Nu prea mai posteaza in ultimul timp din pacate, uita-te si la MihaiStefanCreepypasta, e tare baiatu'

| Marian9978 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Da,dar nu se compară cu Paul

| PumpkinDoll a răspuns (pentru Marian9978):

Pelemerolling on the floor mie imi plac amandoi

| Marian9978 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Gusturile nu se discută laughing