| Burke a întrebat:

Dragi colegi, as dori sa imi recomandati un serial, care vi s-a parut cel mai tare dar nu se repete din lista care va voi da eu din cele urmarite de mine.Mie imi place foarte mult serialele de categoria "drama", dar nu siropoase, desi ma uit la unul cu poveste de dragoste dar macar are si medicina in ea(grey's anatomy).
Lista mea de seriale urmarite: Dexter, Breaking Bad, House M.D, Prison Break, Grey's Anatomy, Two and a half man, Suits.
Va multumesc pentru raspunsurile dumneavoastra si sa aveti o zi placuta in continuare!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Game Of Thrones este genul fantastic,aventură, istoric, ca și Merlin, dealtfel, cu un epic încărcat și incitant, cu personaje bine conturate, marcate de onoare, prietenie, devotament.O foarte reușită ecranizare a cărții lui George R.P.Martin [ A Game of Thrones (1996),prima din seria A Song of Ice and Fire]

8 răspunsuri:
| Ixchel a răspuns:

One Tree Hill.
The Tomorrow People.
Nikita.

| faramatania a răspuns:

Lost
Game Of Thrones
Merlin
The Sopranos
Californication
The Walking Dead
Arrow
Gossip Girl
The O.C.

| Burke explică (pentru faramatania):

Trebuie sa aleg dintre Game of Thrones si Californication acum big grin

| faramatania a răspuns (pentru Burke):

Game Of Thrones este genul fantastic,aventură, istoric, ca și Merlin, dealtfel, cu un epic încărcat și incitant, cu personaje bine conturate, marcate de onoare, prietenie, devotament.O foarte reușită ecranizare a cărții lui George R.P.Martin [ A Game of Thrones (1996),prima din seria A Song of Ice and Fire]

| M25M a răspuns:

Lost

| Grimmjow69 a răspuns:

Salutare!

Nu am în vedere destul de multe seriale, dar... na

La categoria "semi-SF/SF"

1. Babilon 5
2. Supernatural
3. Jericho (atât cât a fost)
4. FlashForward
5. Kyle XY

La categoria "chestii bune ras"

1. Married with children
2. Two and a half men
3. South Park

La categoria "seriale serioase"

1. OZ

La categoria "seriale neserioase"

1. 24 (cunoscuţii lui Jack Bauer ştiu de ce).

| Cristi94de a răspuns:

Iti recomand doar 3 seriale, nu sunt neaparat drama, dar sunt cele mai bune seriale.
1 - Supernatural ( horror, drama, actiune )
2 - Spartacus ( actiune, aventura, drama )
3 - The fresh prince of bel air ( comedie, chiar si drama )

| Uka07 a răspuns:

The Walking Dead, American Horror Story(uita-te la sezonul 3 daca nu iti plac siropoase; sezoanele nu au nicio legatura intre ele), The Originals si The Vampire Diaries

| Burke explică:

Acum daca ma puteti ajuta ce sa aleg dintre Game of Thrones si Californication. Sa raspunda doar cei care au vazut serialele si stiu despre ce e vorba in unul din aceste doua seriale.Am sa dau si o funa celui care da cel mai bun motiv pentru a viziona respectivul serial, multumesc!