| AlexDFY a întrebat:

E vorba despre un film, e mult de explicat
Deci filmul e foarte mindfuck, are foarte multe secvente.Incepe cam asa, un cameraman intr o seara, filmeaza la un geam, un barbat care ii pune mainile pe sani unei femei, acesta il vad, si il fugaresc, dupa care se intrerupe. Apoi, mai este o secventa, cu un barbat si o femeie (altii), cautand printr o casa, niste casete, camera de filmat sta intr o pozitie, destul de mult timp, iar pe fundal se tot plimba un monstru sau ceva.Alta faza, cand niste adolescenti erau intr o casa/vila, un baiat si o fata faceau dragoste, iar restul se uitau la un film, faceau farse intre ei parca, si la un moment dat, vin un fel de extrateresti ( era si un caine pe acolo). Inca o faza, cand un biciclist era in padure, vede o fata, care sangera, intr un final aceasta se transforma in zombie, urmarindu l pe biciclist si omorandu l.Mai spre sfarsit, erau faze foarte scarboase, tot asa cu zombie si diferite creaturi.Mai era o faza, cand o creatura a fost impuscata in cap, si dupa era filmat first person.Inca ceva, la un moment dat, erau niste oameni la un picnic, si sunt atacati de zombie. E foarte mindblow, si vreau sa il mai vad, dar nu stiu cum se numeste.

5 răspunsuri:
| 7ste a răspuns:

Buck angel

| AlexDFY explică (pentru 7ste):

Tot ce gasesc este despre un om care si a schimbat sexul.

| 7ste a răspuns (pentru AlexDFY):

Cauta mai bine si iti promit eu ca il/o gasesti si in actiune