| alex495 a întrebat:

Emisiunea Iumor s-a anulat? In seara asta a fost best of Iumor in loc sa continue seria.

7 răspunsuri:
| Teffan a răspuns:

Se va termina.
Asta e ultimul sezon Iumor, dupa dispare definitiv.

| alex495 explică (pentru Teffan):

Scrie pe net ca cica o sa mai fie minim un sezon.

| Teffan a răspuns (pentru alex495):

Nu stiu, Mihai Bendeac așa spus.

| iwefgOficiall a răspuns:

Trebuia sa o anuleze fiindca am auzit la stiri ca Cheloo este acuzat de droguri sau ceva de gen...

| alexandra_8523 a răspuns:

Cred ca s-au terminat acele auditii sau ce sunt. Va urma peste ceva timp cred, semifinala.

| alex495 explică (pentru alexandra_8523):

Sezonul trecut erau cursive, dupa o sapt pe alta. Acum a bagat best of ul asta din primul sezon incoace.

| alexandra_8523 a răspuns:

Eu stiam ca Mihai Bendeac a fost anuntat ca va mai fi un sezon.