| StrongHeart a întrebat:

Ce parere aveti de iumor? Lipseste ceva la emisiunea asta?

11 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O prostie. Nu poți face concurs din orice. Mai ales din umor, care e atât de subiectiv și care vine în forme atât de diferite. Dacă era un show doar între standuperi poate avea un sens, poate aveau niște criterii de jurizare, poate nu veneau atâția nebuni cu numere penibile și treceau de milă. Jurații nu văd ce legătură au cu domeniul. Ăia doi măscărici care întâmpină concurenții sunt degeaba, Badea și Compot sau cum îi cheamă.

A fost un prieten o zi în public acum 2 ani, ca aplaudici, a zis că-s foarte editate numerele și jumătate din cele la care a fost prezent nu au apărut la TV nici acum laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Aceste emisiuni au fost facute pentru audienta, pentru cascaval si ca noi sa ramanem prinsi in fata televizorului se doreste sa fim cat mai prosti.

| oglindasultanului a răspuns:

Lipsesc adevarul si seriozitatea.

| CleanHeart a răspuns:

Imi place mult emisiunea asta incepand de la un nebun, o fomista si un om " ce are in gusa are si in capusa ", sunt aduse mereu cele mai noi glume si sunt combinate intr-un mod frumos si elegant, nu stiu ce condiment i-ar putea lipsi dar iumor e un proiect destul de misto si ma bucur ca s-a facut, pana si nebunii aia cu glume proaste de tot te fac sa razi cu gura pana la urechi mai ales reactiile lui Bendeac la ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Sa mai schimbe juratii. Ce doamne ii tin pe veci acolo?
Un depresiv, o ipocrita si un indiferent total. Alesi pe spranceana.

| StrongHeart explică (pentru anonim_4396):

Ar putea sa bage pe cineva care chiar are legatura cu domeniul cum ar fi Teo,Micutzu,Costel,poate nu toti trei dar unu din ei macar,poate sa-l tina pe Cheloo de contrast si inca cineva, dar toti trei care sunt acum nu au nici o legatura cu umorul, mie unul nu mi s-a parut niciodata amuzant Bendeac, mare actor, pana il apuca crizele si atacurile de panica pe acolo.

| Speranta12 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Un depresiv, o ipocrita si un indiferent total."

Ce-am mai ras, maxim! laughing rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca nu am televizor. Adica masina de spalat creierul. Din putinele mele experiente ce l-am avut cu televizorul am remarcat canal D si antenele. L-as interzice sau macar as baga macar recomandat numai persoanelor de 18+ ani.

| Rihhana1 a răspuns:

Este o emisiune amuzanta, insa are anumite momente de vulgaritate mai mult sau mai putin cenzurate.