| vilicava a întrebat:

Era intrunt timp pe Animax un anime care imi placea foarte mult dar am uitat cum se numea si as vrea sa-l vad. O sa va dau descrierea poate il cunoasteti voi: pai rea un tip care a vazut inro zi o masinarie cu corpul unui om care se lupta cu monstri... robotul se strica dar baiatul isi pune casca pe cap si dobandeste puterile robotului. Cam asta era daca aveti cat de mica idee cam ce anime ar fi va rog spuneti-mi Dau funda (garantat) MS laughing)

2 răspunsuri:
| edim a răspuns:

Megaman

| vilicava explică (pentru edim):

Scuze nu-i megaman este cum sa zic um anime japonez un tip care seamana intr-un fel cu Icigo din Blich numai ca asta se lupta cu extraterestri! mersi orum